Firmamız 1989 yılında İzmit'te kurulmuştur.Sağlık sektöründe dünyaca ünlü firmaların ürünlerini 22 yıl süreyle Kocaeli ve Sakarya illerinde satış ve teknik servisini yapmıştır.Son 2 yılda ise imalatını ve ithaltını yaptığı ürünleri tüm Türkiye genelinde satışına başlamıştır.Satış ve Teknik Servis olmak üzere iki bölümden oluşan firmamızda halen 9 personel ve 3 yönetici olmak üzere toplam 12 kişi çalışmaktadır. 2012 yılında imalatını yaptığımız ürünlerin CE,ISO 13485 ve HYB belgelerini almış bulunmaktayız.

İthal ettiğimiz markalar arasında DR.Langer Medical GmbH İntraoperatif Nöromonitörizasyon Spinal sistemi,Cair lgl firmasına ait Hasta ve Kan Isıtma sistemlerini bulunmaktadır.

24 yıllık deneyim ve tecrübeli personelimizle sağlık sektörüne ve insan sağlığına hizmet etmekteyiz.

  Markamız  ile kendi Dizaynımız ve Üretimimiz olan ürünlerimizi piyasaya sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Saygılarımla

Mutlu ÖZKAN 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 Dear Sir/Madam

 

Our company was founded in 1989 at Izmit.We sell the products that you see in our main page in İzmit and Sakarya. We have two departments,Sales and Technical Service and still have 9 workers and 3 menagers.

We have received CE,ISO 13485 and HYB certificates in 2012

With our 22 year experience and veteran staffs we are serving for both health sector and human health.

We thank to the best brands that we sell for many years as they trust and support us.

 

 With all regards,

 

General Manager

MUTLU ÖZKAN